مدیریت گروه هاpenmen
penmenAbig picture

penmen.ir چیست؟

بعضی ها با مرور خاطره هاشون لذت می برند و بعضی ها هم ازگذشتشون درس می گیرند. بعضی وقت ها خاطره ها کمک می کنه که بدونیم چه قدر تو گذشته از زندگی و اتفاقاتش رضایت داشتیم. خیلی چیزها از ذهنمون میره ولی با مرور خاطره، اون اتفاق ها دوباره برامون یادآوری میشه .گذشته رو فراموش نمی کنیم. در کل خاطره ها ارزشمند هستند و اگه هر جا و هر زمان بتونیم بهشون دسترسی داشته باشیم، این ارزشمندی دوچندان میشه. این سایت یک دفترچه خاطرات آنلاین با امنیت بالاست که می تونیم خاطراتمون رو بنویسیم و هر موقع که خواستیم بهش دسترسی داشته باشیم.
ورود به penmen.ir

امکانات penmen.ir

Alternate Text

ثبت خاطره شخصی

خاطرات معمولا شخصی و کاملا خصوصی هستند. هر موقع که خواستیم این نوع خاطرات را ثبت کنیم کافیست بعد از ورود به دفترچه خاطره خودمان، به راحتی و در کمترین زمان ممکن خاطره خودمان را ثبت کنیم.
Alternate Text

ثبت خاطره گروهی

بعضی خاطره ها گروهی هستند مثل مسافرت با خانواده، تفریح و کافه رفتن با دوستان و .....کافیست خاطره خود را در یک گروه تعریف کنید. گروهی که خودتان ساخته اید یا دیگران شما را به آن دعوت کرده اند.
Alternate Text

اطلاعات تکمیلی

علاوه بر ثبت خاطره، احساساتی که در آن روز داشتیم را هم میتوانیم ثبت کنیم، درصد رضایت مندی از آن روز و حتی یک جمع بندی کوتاه هم می تواند به مرور و یادآوری دقیق تر خاطره در آینده کمک نماید.
Alternate Text

ویرایش خاطره

برای جلوگیری از نگرانی در مورد نوشتن یک خاطره، امکان ویرایش خاطره وجود دارد تا در صورتیکه متوجه اشتباهی در ثبت خاطره شدیم بنا به هر دلیلی مثل عجله و یا فراموشی، بتوانیم آن را ویرایش کنیم.
Alternate Text

امکان ارسال نظر

خاطره گروهی برای افرادی که در همان گروهی که خاطره در آن تعریف شده است عضویت دارند، نمایش داده می شود. تمام این افراد می توانند با ارسال نظر، در این خاطره مشارکت کنند.
Alternate Text

امکان رمزگذاری

می توان یک رمز ویژه برای هر خاطره تعریف کرد. این رمز در سرور ذخیره نمی شود. یعنی در صورتیکه رمز خاطره را فراموش کنید هیچ راهی برای به دست آوردن دوباره آن وجود ندارد.
Alternate Text

تقویم خاطره ها

یکی از روش های نمایش خاطره ها، نمایش در تقویم خاطره هاست که به راحتی با انتخاب ماه و سال، می توانید به تمام خاطرات شخصی و گروهی در آن ماه دسترسی داشته باشید.
Alternate Text

لیست خاطره ها

یکی از روش های نمایش خاطره ها، نمایش خاطره ها در یک لیست می باشد به این صورت که تمام خاطره های ثبت شده به صورت پشت سر هم و یک جا نمایش داده می شود تا دسترسی به خاطرات آسان تر شود.
Alternate Text

مدیریت گروه ها

خاطره گروهی را می بایست در یک گروه تعریف کرد که این گروه را یا خودتان ساخته اید و یا به آن دعوت شده اید. لیست گروه ها یی که در آن عضو هستید به همراه لیست اعضا و خاطره های مشترک در گروه ها، در این بخش نمایش داده می شوند.

ویژگی های penmen.ir

Alternate Textسرعت بالا
در پردازش اطلاعات
Alternate Textطراحی اختصاص
برای همه دستگاه ها
Alternate Textامنیت بالا
Alternate Textسهولت
استفاده

افزودن حذف کردن مشاهده خاطره ها!