Alternate TextAlternate Text
همه چیز در باره دنیای رنگ ها
Alternate Text

colorland.ir  چیست؟

اگر به هر دلیلی با رنگ و ترکیبات رنگی مختلف در ارتباط هستید مثل انتخاب ست لباس، دکوراسیون اتاق و خانه، طراحی صفحات وب یا برنامه های آفلاین، اپلیکیشن موبایل، ساخت اینفوگرافیک و موارد متعدد دیگر و یا حتی نیاز به گرادیان های زیبا یا پترن های مختلف و حتی طرح های آماده در زمینه های گوناگون مانند وب و موبایل و رزومه و اینفوگرافیک دارید، این سایت یک مرجع بزرگ و معتبر در این زمینه می باشد که هدف آن برطرف کردن تمام نیازها در زمینه رنگ است. نمایش اطلاعات هر رنگ و آشنایی با رنگ سال، ساخت ترکیبات رنگی مختص به خود و تغییر در پترن های آماده متناسب با نیاز خودتان و بسیاری موارد دیگر از جمله امکانات این سایت می باشد. برای استفاده بهتر و دقیق تر از امکانات سایت، ابزار مخصوصی توسط تیم Allinone تولید شده است که امکان ساخت رنگ های مختلف به همراه نمایش لیستی از رنگ های مشابه و ذخیره رنگ های استفاده شده اخیر را به کاربر می دهد.
Alternate Text
این بخش از ساخت رنگ تا دسته بندی های گوناگون مثل کدهای پنتون هر رنگ، رنگ های دارای نام و مشخص نمودن رنگ های امن وب تشکیل شده است که امکان جستجو بر اساس طیف رنگی و حتی کد هگز رنگ را دارد. نمایش رنگ سال به همراه توضیحات و حتی تبدیل بین کدهای مختلف رنگ مانند Hex, Rgb, Hsv, Hsl, Hwb, Cmyk هم از قسمت های مهم و پرکاربردی این بخش از سایت می باشد.
Alternate Text
نمایش لیستی از پالت های رنگی پر کاربرد به همراه امکان جستجو بر اساس طیف رنگی با امکان انتخاب درصد استفاده شده از این طیف در پالت ، ساخت پالت های شخصی هم به صورت دستی و هم از روی یک عکس مشخص، نمایش رنگ های پر استفاده در لوگوی برندهای معروف و عکس های معروف از امکانات بخش پالت در سایت می باشند.
Alternate Text
بخش گرادیان سایت، شامل نمایشی از گرادیان های زیبا با امکان تغییر نمایش به صورت دایره، مربع و مستطیل است که علاوه بر امکان ذخیره گرادیان، امکان تغییر رنگ های استفاده شده در گرادیان متناسب با خواست و نیاز شما را دارد و البته ساخت گرادیان هم در این بخش گنجانده شده است.
Alternate Text
لیستی از الگوها یا همان پترن ها در این بخش نمایش داده شده اند که تمامی ان ها با استفاده از کد های Css ساخته شده و برای استفاده در صفحات وب مناسب هستند البته امکان استفاده در موارد دیگر هم وجود دارد. علاوه بر امکان کپی کد پترن ، امکان تغییر رنگ های استفاده شده در پترن و در نتیجه شخصی سازی کردن پترن نیز وجود دارد.
Alternate Text
در بخش دیزاین یا همان طراحی، تعدادی الگو در دسته بندی های جداگانه مانند وب، موبایل، رزومه و اینفوگرافیک آماده شده اند تا نیاز به طراحی های اولیه برای موارد فوق کمتر شده و هر شخصی که با چنین مواردی در ارتباط می باشد در سریعترین زمان ممکن یک طرح اولیه با رنگ های دلخواه خود راآماده کند.
Alternate Text
در بخش عکس امکان دوتونی کردن عکس وجود دارد به این معنی که یک عکس را به جای تبدیل به سیاه و سفید مثلا تبدیل به یک عکس آبی و قرمز کنیم. قسمت افکت بر روی عکس همان ابزار افکت بر روی عکس است که در سایت Litb.ir وجود دارد.