stackpartystackpartystackparty

stack partyچیست؟

اگه سوالی دارید، اگه جواب سوالی رو می دونید، اگه سوالتون برای بقیه مردم مفیده، اگه تو کار خودتون خبره هستید و یا علاقه به کمک یه دیگران دارید، اگه می خواهید در قبال فعالیتتون امتیاز و مدال بگیرید تا همه بدونند که شما حرفه ای کار خودتون هستید، اگه نیاز به نظرسنجی توی جامعه آماری بالا و رو به رشد دارید، اگه توانایی ساده سازی و قابل فهم تر کردن سوالای بقیه رو دارید و در کل اگه می خواهید تو یه جامعه هدفمند از سوال کننده ها و پاسخ دهنده ها مشارکت داشته باشید، Stackparty همون جاییه که دنبالش هستید.

ورود به استک پارتی

بخش هایstack party

برای اینکه مجموعه این سوال ها و جواب ها هدفمند باشه و کاربران راحت تر بتونند از سایت استفاده کنند، فعلا تعداد محدودی بخش به سایت اضافه شده که البته فقط 10 بخش اصلی تر در صفحه اول نمایش داده میشه و لیست کامل اون رو می تونید تو بخش مربوطه پیدا کنید.
چون این سایت بر اساس استقبال کاربران و مشارکت اونها جلو میره، در صورتی که فکر کردید بخش دیگه ای هم می تونه مفید باشه، کافیه از طریق 4idea.ir اون بخش رو پیشنهاد بدید تا با انجام یکسری فرایندها و در صورت اقبال عمومی، اون بخش هم به سایت اضافه بشه.
لیست گروه ها

امکاناتstack party

سوال های خود را بپرسید

پرسیدن سوال و پاسخ به آنها، از اصلی ترین امکانات سایت هست البته می تونید نظر سنجی هم تو سایت برگزار کنید. لیست گروه ها

به سوال های دیگران پاسخ دهید

امکانات دیگه ای تو سایت قرار داده شده تا یه سایت کاربردی و مفید هم برای افرادی که سوال می پرسند یا جواب می دهند باشه و هم تمام کسانیکه از سایت بازدید می کنند و از پاسخ ها استفاده می کنند. برای بهتر کردن کیفیت سوالات، می تونید آنها رو ویرایش کنید. هم به سوال و هم به جواب، رای مثبت و یا منفی بدید. در مورد سوال های پرسیده شده، "نظر" بدید که البته این "نظر" با "جواب" فرق داره. می تونید سوال ها رو به اشتراک بذارید، تو شبکه های اجتماعی و یا به هر طریق دیگه. میتونید بهترین جواب برای سوال خودتون رو انتخاب کنید تا بقیه سریعتر جواب درست رو پیدا کنند. لیست گروه ها

امتیاز و حق دسترسی بگیرید

برای بیشتر فعالیت هایی که تو سایت می کنید، امتیازی در نظر گرفته شده و مدال هایی هم بابت یکسری از کارها به شما تعلق می گیره. صفحه ای که برای هر کاربر تو سایت درست شده به صورت عمومی هست و هر کس می تونه صفحه دیگران و در نتیجه ، امتیازات و مدال های اونها رو ببینه که این یعنی "هر کسی می تونه از کیفیت فعالیت دیگر اعضا در سایت اطلاع پیدا کنه" . لیست گروه ها

با استک پارتی اطلاعات خود را گسترش دهید